01 листопада 2024, 09:18
ПДПУ імені В.Г. Короленка
Ректорка Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка професорка Марина Гриньова представила ЗВО на ІV Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Світ дидактики: дидактика в сучасному світі».
Наукове зібрання, яке зорганізувала і провела Національна академія педагогічних наук України, відбулося 29-30 жовтня 2024 р. Полтавський національний педагогічний університет виступив співорганізатором заходу, доєднавшись до консорціуму авторитетних наукових установ і закладів освіти України і зарубіжжя.
Науковий форум «Світ дидактики: дидактика в сучасному світі» цьогоріч відбувся вчетверте. Стійкий інтерес до заявленої теми засвідчує актуальність науки про навчання і освіту, динамічний характер їхньої мети і завдань, змісту, методів, форм, засобів, організації, досягнутих результатів.
Професорка Марина Гриньова – авторитетна науковиця і фахівчиня у галузі дидактики. Це засвідчують як її наукові праці, так і вагомі результати роботи її наукової школи.
У вітальному слові учасникам конференції Марина Вікторівна окреслила завдання, які постають перед сучасними дослідниками дидактики. Кожну тезу ректорка ілюструвала прикладними аспектами роботи університету: аспірантські і докторантські студії, формування наукових шкіл, спільні із зарубіжними науковими інституціями дослідження методів, форм і засобів навчання; організація і проведення міждисциплінарних форумів, покликаних не лише обговорювати, а й демонструвати динамічний характер навчального процесу.
Професорка Марина Гриньова наголосила, що науково-дослідницькі проєкти з дидактики в Полтавському педагогічному реалізовуються в тісній співпраці з Інститутом педагогіки НАПН України. Ця поважна наукова інституція невдовзі відзначатиме столітній ювілей, і протягом всієї своєї історії Інститут педагогіки співпрацює з Полтавським педагогічним.
Виступ ректорки Марини Гриньової консолідував наукову спільноту. Присутні були суголосні в думці, що сучасна дидактика має швидко реагувати на виклики часу, постійно напрацьовувати інструментарій для опису методів і засобів навчання, для релевантного оцінювання результатів навчання.
Дякуємо організаторам і співорганізаторам ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Світ дидактики: дидактика в сучасному світі» за співпрацю, сподіваємося, що сучасні дослідження в галузі дидактики сприятимуть якісним змінам в освітньому процесі.
ПДАУ
28 жовтня розпочався Тиждень гостинності в Полтавському державному аграрному університеті, який тривав до 30 жовтня. Учні Полтавської загальноосвітньої школи Nº 11, студенти Відокремленого структурного підрозділу «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» та ВПС «Фаховий коледж управління, економіки і права» мають унікальну можливість ознайомитися з Університетом зсередини.Навчально-наукові інститути та факультети підготували для вас інтерактивні локації, де ви зможете:
Не пропустіть цю чудову нагоду зробити крок назустріч вашому майбутньому!
Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь у Тижні гостинності.
Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
Полтавський юридичний інститут провів IX Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Адаптація правової системи України до права Європейського Союзу: теоретичні та практичні аспекти».
Цей захід було проведено 24 жовтня і приурочено відзначенню 220-річниці від дня створення Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
У конференції взяли участь представники 12 закладів вищої освіти, зокрема:
Тартуського університету (Естонія); Академії праці, соціальних відносин і туризму;
Дніпровського державного університету внутрішніх справ; Львівського державного університету внутрішніх справ; Львівського національного університету імені Івана Франка;
Маріупольського державного університету; Міжрегіональної академії управління персоналом;
Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності НАПрН України;
Національного університету «Одеська юридична академія»; Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого; Сумського державного університету;
Українського державного університету науки і технологій.
За результатами наукової конференції на сайті Полтавського юридичного інституту
Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого незабаром буде опубліковано збірник матеріалів конференції.
Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка
Продовжуючи серію яскравих відкриттів науково-освітніх локацій на початку нового 2024-2025 навчального року, на базі Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Полтавської політехніки, де здійснюється якісна практична підготовка цілої плеяди професіоналів фінансово-економічної сфери, за всебічної підтримки представників Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні та грантового проєкту Жана Моне урочисто відкрили Міжнародний тренінговий центр з економічної безпеки та фінансових розслідувань.
Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» як провідний класичний університет європейського рівня продовжує розвивати багаторічні партнерські відносини з потужними університетами України та розширювати можливості для якісної практичної підготовки студентів різних спеціальностей. Під час робочого візиту в.о. ректора Полтавської політехніки, професора Володимира Онищенка було підписано договір про науково-освітню співпрацю з Київським національним університетом будівництва та архітектури (КНУБА).
Підпишіться, щоб отримувати листи.